szydełkowanie ozdób wielkanocnych

Śmierć

Międzynarodowe Targi Turystyczne: Jarmark, garncarze i wikingowie

27.02.2009

Pojedynek Wikingów i pokaz tańców wczesnośredniowiecznych - od takich atrakcji zaczną się dziś Międzynarodowe Targi Turystyczne "Na styku kultur", na których 159 przedstawicieli branży turystycznej zaprezentuje najpiękniejsze zakątki swoich krajów. Ponadto przez cały czas trwania targów zwiedzający będą mogli zobaczyć, jak zrobić wielkanocne ozdoby, koszyczki na święconkę, a nawet garnki.

Wikingowie będą walczyć dziś o godzinie 13 na stoisku nr 37. A miłośnicy średniowiecza na tym samym stoisku, (tylko o godzinie 15) zaprezentują tańce z tej epoki.

Garncarzy, kowali, wikliniarzy, rzeźbiarzy, malarzy szkła użytkowego oraz mistrzynie robót szydełkowych i haftów spotkamy w Alei Twórców Ludowych. Łodzianie mogą nie tylko podziwiać ich wyroby, ale również je kupić! W sobotę i niedzielę przewidziane są spotkania z gośćmi specjalnymi: Kevinem Aistonem (gwiazdą programu "Europa da się lubić", kabareciarzem, aktorem) i Carlosem Gonzalezem-Tejerą (znawcą kuchni światowej).

(mgr) - Express IlustrowanyNo, dziewczyny, chylę czoła :)

Na kolana powalają mnie choinki przybrane w tyle ślicznych szydełkowych ozdób.
Ja na swoją zdążyłam wydziergać przed Wigilą aniołka, gwiazdkę i dzwonek

A aniołki zrobione przez Święta zostały roszabrowane przez rodzinę

Dlatego za ozdoby wielkanocne zabiorę się już teraz

A mam jeszcze pytanko - bardzo często w tym temacie pojawia się aniołek Crystal. Czy mogłabym prosić o jego schemat, jeśli któraś z Was posiada? Ogromnie jestem go ciekawa i byłabym bardzo wdzięcznaAggga, piękne i misterne ozdoby - ta choineczka to mi się kojarzy z pracą Kopciuszka musiała byc mozolna, ale efekt rewelacyjny

Ivory, cudne bombki, pozazdrościć.... ech....

Swoją drogą, jak to się dzieje, że niby dosyć wcześnie przed świętami zaczyna się szydełkowe szaleństwo, a potem czas tak gna, że w żaden sposób nie zdążę zrobić wszystkiego, co bym chciała... To co, zaraz po nowym roku mam się brać za wielkanocne różności???!!!!Witam!!
Dopiero zaczynam bawić się szydełkiem:) Podajcie jakieś fajne pomysły i wzory na ozdoby wielkanocne: zajączki baranki itp.Ostatno zrobiłam kurkę i bardzo jestem z niej zadowolona.
Ahaa....nie umiem jeszcze czytać ze schematów:( wolałabym wzory z opisami.
Dzięki
PozdrawiamFruzia dziekuje Anioor,oj jak by sie przydalo takie szydelko z dopalaczem narobilam sie przed swietami ozdob na kiermasz swiateczny dla coreczki do szkoly,a 10 minut po kiermaszu pani poprosila by szykowac na kiermasz wielkanocny

[ Dodano: Pon 02 Sty, 2006 16:40 ]apak, jak zwykle pieknie
cudowna kokoszka ja juz zaprzestalam szydelkowania wielkanocnych ozdob
teraz czakaja na mnie oknaja kiedyś widziałam takie wzory w którejś gazetce z wzorami na szydełko, święta się zbliżają to może znów w którejś będą ozdoby na Wielkanoc, sama poszukuję i jak coś znajdę to dam znaćMickey, ten problem o którym piszesz najłatwiej byłoby rozwiązać przez wykup reklam targetowanych, skierowanych do konkretnego kręgu odbiorców. Teoretycznie. Bo w praktyce w "zainteresowaniach" wszyscy zaznaczają wszystko co nie jest "cheatem", mając nadzieję na większą ilość reklam. Choć tak naprawdę może właśnie z tego powodu reklamy targetowane nie mają wielkiego powodzenia.
Tu mogliby na ten temat wypowiedzieć się webmasterzy, którzy maja tę opcję w swoich programach.

Dużo się mówi o szukaniu reklamodawców spoza get-paidu. Nie jest to proste.
Ale może należałoby pomyśleć, analizujac możliwości pod kątem potencjalnych nabywców reklamowanego produktu.
Zastanowić się, co najczęściej kupuje młodzież i w jakich okresach.
Są towary, które kupuje się zawsze nieależnie od sezonu, ale dostępne na każdym kroku, a niebagatelne znaczenie ma osobiste wypróbowanie - przymierzenie, dotknięcie produktu.
Niełatwo więc skusić kogos na kosmetyki czy środki czystości.
Trudno też sądzić, że młodzież, bo raczej taka grupa wiekowa jest w get-paidzie odbiorcą reklam, kupi materiały budowlane czy samochody.
Ale dla przykładu - jednym z towarów, który zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem są dżinsy. Kupują je wszyscy a ich cena nie przekracza możliwosci finansowych młodzieży.
Gdyby znaleźć producenta atrakcyjnych wzorów w dobrym gatunku, który za np. roczną reklamę emitowaną raz czy dwa w miesiącu i stały link przez który uzytkownik przechodziłby do jego strony - zechciał dać np. kupon rabatowy na swój wyrób? Choćby 5%.
A gdyby tak jeszcze była możliwość zakupu z EG...
Jest sporo takich towarów, także sezonowych i okolicznościowych.
Święta i towarzyszące im gadżety zapewniłyby reklamy na miesiąc, jeśli nie na kwartał.
Ot, chocby Wielkanoc. Moda na ozdoby, gigant-pisanki ze strusich jaj lub świąteczne zające.
Kupić można i w sklepie, ale gdyby rabat - może towar znalazłby nabywców?
A np. artykuły regionalne? Koronkarki (Koniaków?) stworzyły swego czasu hit, dziergajac stringi na szydełku.
Jednak, by faktycznie zainteresować reklamodawcę na dłużej, musiałaby to byc pewnie jakas umowa wiązana.
Oczywiście, skuteczność nie byłaby szybka, odbiorca reklam musiałby sie przyzwyczaic do nowych możliwości, mieć czas na ocenę przydatności i korzyści. Bo klienta przez reklamę trzeba sobie wychowac, wypracować, nie jest to sztuka na raz.
No i do pokonania przeszkoda - ominięcie faktur.

Pomysleć jednak warto. Może tez bliżej przyjrzeć się Prizze? Czy ktoś potrafi - nie wiem, ale nie zdziwię się, jeśli kiedyś np. w Krak Mails w opcji wypłaty pokaże się okienko pozwalające wydać pieniądze na smoka-maskotkę lub góralską ciupagę.

Copyright (c) 2009 Śmierć | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.