SZKÓŁKA WIELKOPOLSKA

Śmierć

Witam

Mam na imię Łukasz, mieszkam w Zakrzewie w północnej Wielkopolsce, jestem maturzystą, później planuje studiować zaocznie i pracować, a może jeszcze później szkoła policyjna, ale to nieważne, bardziej Was interesują maszynki.
Posiadam Skodę 100S z 1972r. jestem zrzeszony w klubie Skodovka-Club, w którym jest co nieco o mojej Skodzie zapraszam http://forum.skodovka.pl/viewtopic.php?t=15582, w garażu posiadam także MZ Trophy chyba z 1971 roku oryginalnie miała kosz i już go nie ma no i jeszcze stoi Komar 2 z 1965r. mój pierwszy pojazd dzięki któremu pokochałem oldtimery

Pozdrawiam

Moderator: Wiesz? Pytały się o Ciebie przecinki i wielkie litery, o ortach które to były już nie wspomnę. Popraw się!Koło mojej miejscowości jest taka szkoła. (Ostrów Wielkopolski) I powiem Ci, że jak masz ambicje i dobrze sie uczysz to lepiej idz do ogólniaka. Bo do takiej szkoły chodzą przecietni ucznie- tak jak mówisz Ci co najczesciej sie nie dostali do Lo.


Ja na twoim miejscu wybrał bym się do dobrego LO a potem do Szkoły oficerskie lub podofcerskiej. Ja za dużo nie wiem o tym, ale jak masz jakieś pytania to napisz, bo mój ojciec byl zawodowym żołnierzem.

Edit; A poziom to zależy od szkoł, ta co jest koło mnie nie ma za dobrego. A w pobliżu Twojej miejscowości jest taka szkoła ? jak Nie to na prawde nie opłaca się dojeżdżać, lepsza opcja która podałem na poczatku posta.
Pozdrawiam.Dot.: Króliczek miniaturka II
  Motylku, jeśli mogę coś powiedzieć, bo to zupełnie nie moja sprawa, to brat nie powinien się zastanawiać, bo wsb to najlepsza szkoła prywatna w Wielkopolsce, mają wysoki poziom i zdecydowanie jest o wiele bardziej prestiżowa niż ta druga :ehem: no ale jak mówię to nie moja sprawa :)

Motylku, tylko weź jakieś porządne buty w te góry, bo niektóre ścieżki bardzo kamieniste, raczej nie strome, ale i tak można sobie łatwo skręcić kostkę.

Ja myślałam, że już ustalone, że widzimy się na "dwie tury", w sobotę z Groszkiem w niedzielę z Marsylią. ANKA ODEZWIJ SIę!!


Jak dzisiaj mnie irytuje ten wizaż :cool:

Niuta, rodzina to nie bardzo chyba, chociaż kto wie :DWielkopolska Szkoła Architektury i Sztuki zaprasza na intensywne warsztaty artystyczne w czerwcu 2008 i nie tylko!
To jedyna w Polsce uczelnia artystyczna, która stawia znak równości między architekturą a sztuką. Bez dominacji sztuki inżynierskiej, jak na politechnice, czy sztuk pięknych na akademii. U nas przyszli artyści i architekci razem rysują i malują, razem projektują domy. Bo przecież architektura jest sztuką.
Szkoła działa już ponad 20 lat i specjalizuje się w skutecznym i intensywnym przygotowaniu do egzaminów na na Akademię Sztuk Pięknych i Architekturę na Politechnikach. Szkoła organizuje też warsztaty artystyczne i ponad 600 uczestników tych warsztatów studiuje na uczelniach artystycznych i architektonicznych w całej Polsce.


Co oferuje WSAiS?

ROCZNĄ SZKOŁĘ - przygotowującą do studiowania sztuki i architektury na uczelniach polskich. Intensywny, sprawdzony i SKUTECZNY PROGRAM. Zajęcia w systemie dziennym i zaocznym.
2,5-LETNIĄ SZKOŁĘ POLICEALNĘ prowadząca naukę na trzech kierunkach: projektowanie architektury, wnętrz i urbanistyki, projektowanie reklam, projektowanie zieleni
ZAJĘCIA Z RYSUNKU I MALARSTWA dla uczniów szkół średnich - największe doświadczenie w Wielkopolsce w slutecznym przygotowaniu do studiowania architektury i sztuki.
LETNIĄ i ZIMOWĄ AKADEMIĘ SZTUKI dla osób chcących przygotować się do egzaminów na ARCHITEKTURĘ i ASP, jeszcze przed decyzją o wyborze kierunku studiów, chcących wypróbować swoje możliwości plastyczne, rozwinąć skrzydła pod okiem mistrzów.
WIOSENNĄ AKADEMIĘ SZTUKI - wykłady z historii sztuki, architektury, geometrii wykreślnej połączone z zajęciami z rysunku, malarstwa oraz matematyką dla chętnych.

Przejdź na dobrą stronę sztuki: www.proarte.pl

Wielkopolska Szkoła Architektury i Sztuki zaprasza do nowej siedziby w samym sercu Poznania - Plac Bernardyński 1/11
tel./fax 61 862-71-14, 61 862-62-88, workshop@proarte.plBardzo ciekawy artykuł Danielo podałaś. O Bracie Stefanie Franczaku czytałem w ostatnim numerze "Ogrodów". Smutne jest to, że nie przebywa on już w swoim ogrodzie w Warszawie a przeniesiony został do Gdyni. Wiadomo wiek (92 lata) robi swoje.Także informacja o tym że w jego ogrodzie piękne odmiany powojników zastępowane są trawnikiem należy do porażających. Dziwi mnie też to że Brat Franczak nie znalazł następcy w swej pasji nie tylko hodowlanej ale też i uprawy tych wspaniałych pnączy.
Człowiek ten jest też mi bliski z tego powodu że wiele lat związany był z ziemia kaliską. Szkoła Rolnicza w Kępnie, a następnie Szkoła Hodowli Zwierząt w Liskowie k. Kalisza, nowicjat w Kaliszu to część jego biografii. Liskowska szkoła znana była przez lata w całej Wielkopolsce. Początki nauki, nauczyciele to ważne elementy w życiu wielu wybitnych ludzi.

Zgadzam się z tobą Danielo w opisie tych rustykalnych ogródków w Polsce. Wiele jest pięknych, a oglądanie ich podczas wojaży samochodem to duza przyjemność. Obrazu Klimta nie znałem ale rzeczywiście jest piękny.

Wracając do tematu wątku to dzisiejszy odcinek był b. ciekawy. Jak Alan Titchmarsh wszedł do zapuszczonego angielskiego ogrodu to pomyslałem że to obrazek z Polski, a nawet z mojego zaniedbanego wspólnotowego kawałka ziemi. Nawet obrotowa suszarka do bielizny się zgadzała

Szczegółów nie będę podawał ale szczególnie przypadła mi do gustu część gdy prowadzący wybierał rośliny do tej małej (na oko ok. 200m kw.) powierzchni.
Znalazły się tam między innymi cenione przeze mnie bodziszki oraz przywrotniki ( anie jak przetłumaczono to u nas - przewrotniki ) Jedno s centralnych miejsc zajęła werbena patagońska często prezentowana w programach angielskich. Wiem że jest także u nas w sprzedaży i być może wprowadzę ją do ogrodu.
Prawdopodobnie zrobię jeszcze jedno podejście do powojników i wiem już jaka to będzie odmiana. Wymieniony na 1 miejscu przez p. Marczyńskiego "Błękitny Anioł" byłby doskonałym uzupełnieniem dla różowej "Rosarium Uetersern". Zobaczymy.

Copyright (c) 2009 Śmierć | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.