Szkoła Policji w Piasecznie

Śmierć

CYTAT Z MEANDRA

>>>Ostatnio jacyś nurkowie po 5 rano walili drzwiami od śmietnika.<<<

>>>mialem ochote ich pozabijac a policja przez 30min. nie dala rady przyjechac bo jak mi powiedzieli na naszym osiedlu jest za malo ludzi zameldowanych i nam sie policja nie nalezy <<<


Pewnie wsadzę kij w mrowisko , ale temat jest wart poruszenia.

Jaki pożytek ma Gmina Piaseczno z mieszkańców, którym nie opłaca się zameldować w Piasecznie. Nie płacą tu podatków. Nie głosują w naszej gminie.
Skąd brać kasę na szkoły i przedszkola , na drogi itp. sprawy.
Robią zakupy w Warszawie, bawią się w Warszawie. Śpią w Piasecznie.
Korzystają i wymagają , a sami nic w zamian nie dają.

Oczywiście wiem, że warto ubezpieczać autko w innych regionach naszego kraju.
Wiem , że zmiana dokumentów to sporo zachodu i kolejne koszty.
Ale czy kogoś takiego nie można porównać do pasożyta ?Z ogromnym zainteresowanie czytam ten temat i muszę obiektywnie stwierdzić, że warto wysłać dziecko do podstawówki i gimnazjum w Piasecznie/Nowa Iwiczna ale jeżeli chodzi o szkołę średnia to juz zdecydowanie polecam Warszawę, gdzie łatwiej ochronić dziecko przed narkotykami, papierosami i innymi używkami które w innych szkołach(Piaseczno), są na porządku dziennym. Niestety Dlaczego, w tych szkołach jest Policja, Straż Miejska.

ps. Narkotykom STOPKania , ja dopytuję sie dlatego , że z twojego posta wynika nawet , że policja i straż miejska dilerują w Piasecznie.
Pewnie w urzędzie gminiy też kwitnie handelek ???

Ktoś kto dojeżdża do Warszawy z Piaseczna to najpierw znajdzie coś w autobusie.

A młodzież ? W LO w Piasecznie jest dużo bardziej ........ "normalna" niż młodzież z Warszawskich LO.

Mówiąc krótko. Szkoła to nie wszystko. Do szkoły chodzą tylko ludzie.Kochani! Temat narkotyków jest tematem bardzo goracym i dlatego nie zamierzam bardziej go poruszac na forum. Odnosnie Straży Miejskiej i Policji to mialem na mysli dzialania tych sluzb w Wawie(akcje w szkołach). W Piasecznie niestety problem narkotyków istnieje i ponownie niestety nauczyciele nie interesują sie tym co sie dzieje w szkolnych łazienkach. A zaswiadczam, że dzieje sie bardzo dużo. Szkoła podstawowa, gimnazjum w Piasecznie TAK ale szkołę średnią to juz polecamw Wawie.

PozdrawiamJeżeli chcecie wiedziec jak to zrobic skontaktujcie się szkoł? w Głoskowie - Pani Beata Zawadzka ul. Milenium 76 05-503 Głosków gm. Piaseczno robi? to od kilku lat i teraz rozkręcili z tego niezł? "aferę" medialn? zaangażowali straż, policję.
Kwity na przenoszenie - wiem że to głupie ale s? potrzebne. Skontaktujcie się z Pani? Zawadzka - powie co i jakhttp://motoryzacja.interi...cyjnych,1291036

Jak zwykle...
Pamiętacie sprawę kolumny radiowozów(najczęściej busy) które jadą z włączonymi "bombami" i wyją na każdego kto chce wjechać miedzy nie?
Oczywiście policja zaprzecza ale ja pomykam często Puławską czyli drogą od policyjnej szkoły w Piasecznie do Warszawy.
Ta praktyka cały czas ma miejsce, aż mnie kusi żeby wjechać miedzy nich i zacząć awanturę.
Oczywiście muszę najpierw sprawdzić czy bandaż w apteczce ma regulaminową długość, bo chłopaki pewnie zaraz przez radio krzykną na drogówkę...idz do policji :D 15lat i mozesz juz byc emerytem :D
zastepcza sluzba (tak jakby wojsko ale szkola cie juz na policjanta)
np szkolka w Piasecznie pod wawa
-do przysiegi schudniesz
-po przysiedze strasznie przytyjesz
pozniej szkolka w Legionowie lub szczytno np
pozniej jezeli bedzie miejsce w twoim miescie to sie przeniesiesz a jezeli nie to zostaniesz w wawie

zalety:
-kasiora
-odznaka (duzo daje uwierz mi :) )
-pozyczki bezprocentowe
-pozyczki bezzwrotne( o ile jeszcze sa takie w policji)
-odsluzysz 15latek mozesz isc na emerytutrke
-wiecej odsluzysz wieksza emerytura
-po ch.... sie uczyc na 100diach skoro bedziesz mial taka kase i swobode

-dostac sie do drogowki i juz jak w niebie!

wady:
-jestes psem :D - ale to tez praca :DPiaseczno wybrałabym z lenistwa. Po prostu jest mi najbliżej.
Znajomi namawiają mnie na szkołę "U policjantów"... tam kilka osób chodziło i nie narzekają. Tyle, że to właśnie w Warszawie.--EDUKCJA W MSW---
MSW nie zwraca kosztów za nuake (bo np. w służbie zdrowia samodoskonalenie zawodowe refundują). Ale za to mając wyższe wykształcenie masz możliwość AWANSU. Problem, że nikt nie sprawdza jakiego roadzju są to szkoły - mam na myśli WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I ZARZĄDZANIA - czyli. płać 500zł/mc i po trzech latach masz magistra. A w główie nic. Czy sądziecie, że AT czy CBS studiują na UW czy innej renomowanej uczelni (oczywiście są też prywatne godne SGH). NIeździwiłbym się gdyby w jaikimś UWAGA TVN czy INTERWENCJA POLSAT okazało się, że na terenie OSP (Ośdrodek Szkolenia Policji) pomieszczenia wynajmowała szkoła w której studiowali policjani. Z urzędnikami był już taki numer cyhba ZUSu ale ręki nie dam uciąć.

--PŁACE POLICJANTÓW
1350zł - na początek (2lata)
1580/1850 - typowy (200 zł dodatek za bycie dzielnicowym itp.)
Oczywiście im wyżej tym lepiej nawet 4tyś zł - Komendant.
Pozatym za umundurowanie można otrzymać ekwiwalent pienieżny (mundur co rok nowy się dostaje).
Prewencja ma posiłek regeneracyjny - 60zł /mc Ruch drogowy itp. za prace na wolnym powietrzu.

--REKRUTACJA OPIS WARSZAWA PUŁAWSKA 44 PIASECZNO
Jak to było w Piasecznie (Szkoła Oddziału Prewencji). Wiele razy tam bywałem, chcieliśmy z chłopakami zamiast do woja iść do Prewencji, a potem przez pare lat (kawlerowie) troche przysłużyć się społeczeństwu. Nic z tego nie wyplalło.
Z CIEKAWOSTEK - mieli tam taki bajzel, że spokojnie weszliśmy do pomieszczenia gdzie były druki (kwestioarniusz osobowościowy czy coś takiego i sobie wyszliśmy) a na wierzchu były papiery innych aplikantów, pieczątki - porzucone stanowisko pracy. Podejrzewam, że ten sam numer dałoby się odstawić teraz - specyficzna pora o której byliśmy.
Z testem fizycznym nie byłoby żadnego problemu spokojnie poradziłbym sobie, koledzy 1 napewno, drugi raczej.
Potem była nauka i przyszła kolejna komisja lekarska i tu niespodziewanka. Jak mówiłem mam sporo styczności z Policją (napisze jeszcze tutaj) i nieraz byłem zatrzymywany. W każdym razie zrobili ze mnie wariata niezdolnego do służby wojskowej nie mówiąc o pracy w Policji. Za takie powody rodem z PRLu. Nie chce pisać otwarcie, ale powinny być atutami a nie przeciwskazaniami. Trochę się pomęczyłem, kolegów też wykopali i tyle. BEZ PLECÓW ANI RUSZ.

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Sektor prywatny oferuje podobne możliwości, nie ma presitżu ale dla lubiących działać to coś no i kasa większa

Wciąż jednak pomagam prywatnie chlopcom, coś im podpowiem (informatyka), pomoge wraz z grubą (rowerową). Oni mają więcej czasu, a ja może kiedyś trafie na NOWĄ FALE która zauważy małe grono pasjonatów, którzy mogą wiele zrobić dobrego. Z ciekawości nawet jakbyś miał poniżej 175cm i 100kg wagi to Komendat i tak może wyrazić zgodę na przyjęcie w przypadku szczególnie przydatnych umiejętności - choć podejrzewam, ze to podstępowanie zastrzeżone jest dla synków UBków


Głównie znam młodych, którzy nie mogą się wybić bo gaszą ich właśnie stare trepy z LWP lub PRLu jak kto woli. Pociecha, że za 20-30 lat do młodzi dojdą do władzy i wtedy się wszystko zmieni - oby.

--PRESTIŻ A BlACHA
Czy znasz w swoim bloku policjanta jakiegoś. Czy znasz swojego dzielnicowego (ankietaby się przydała). Chowają się, bo wracamy do starej sprawy PODPIERDALANIE (to też z PRLu). Trzeba zrozumieć, że współpraca z Policją pomaga im zaoszczędzić czas, który mogą poświecić na patrolowanie czy cokolwiek innego. Każdy powinien być dumny, że ma policjanta na klatce. Jak napadną Cię w okolicy, to pomoże, wylegitymuje podejrzanego typka. A nie będą pisali mu PIES na drzwiach i wszkole wyzywać dzieciaki.

---WARSZAWA APLIKANCI ZAPRASZAM
jeśli oblali Cie w postępowaniu, albo chcesz nawiązać bliższą współprace z Policją a lubisz ruch na świeżym powietrzu a nie pierdzenie za biurkiem to mamy coś ciekawego. W Lecie zamierzamy uruchomić cywilno-Policyjne patrole rowerowe. To nie będzie Patrol interwencyjny - prewencja w skrajnych przypadkach jak najbardziej warto się wykazywać. Bo nad możem są ekipy etatowe Policji na rowerach i może ktoś na górze dostrzeże potencjał takich patroli a niżeli jeżdzenie na drugim biegu po głównych ulicach w zamkniętym radiowozie. Wszystkich chętnych prosze na PRIVA. Pozatym ale to nieoficjalnie można znacznie szerzej pomagać i dostać żelazko od komendanta

Troche długi ten post wyszeł . sorcia

Copyright (c) 2009 Śmierć | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.