Szczecin Kino Helios

Śmierć

heh... dlatego wlasnie mam ochote na taka piekna noc ktora odbedzie sie w szczecinie 8 kwietnia..

* MECHANIK - pokaz premierowy!,
* OLD BOY,
* MEMENTO oraz
* ZAGUBIONA AUTOSTRADA.

Cztery najbardziej kultowe zakręcone filmy, pozycja obowiązkowa dla każdego kinomana!

ENEMEF: NOC ZAKRĘCONA odbędzie się 8-ego kwietnia (piątek), jak zawsze w kinie Helios. Początek o 23:15, koniec około 7 rano. Telefon do kina i godziny otwarcia kas znajdziesz tutaj.

Ceny biletów (całą noc w kinie - cztery filmy):
- cena normalna: 25 zł,
- cena zniżkowa: 24 zł (dla posiadaczy biletów z poprzedniego ENEMEFu - z jednym biletem z Nocy Władcy Pierścieni można kupić dowolną liczbę zniżkowych),
- cena zniżkowa: 23 zł (dla posiadaczy karty EURO:D" />W najnowszym magazynie WuDoo (22.05, zasięg Pomorze Zachodnie, 92 FM, www.wudoo.radio.szczecin.pl):

OSTR będzie odpowiadał na wasze pytania (między innymi o : POE, BOTY Polska 05 i Jerzym Dudku).

Muzyka:
- OSTR,
- Bass Medium Trinity,
- The Roots.

Poza tym:
rozwiązanie niektórych konkursów ze strony,
informacje o koncertach,

Gratisy:
- bilet na Battle Of The Year North East Europe
- bilety do kina Helios

Nowości na www.wudoo.radio.szczecin.pl:
- wywiad z Pokahontaz (Fokus i Rahim)
- fotorelacje z Style Combat (28.05. Berlin)
- Hip Hop Aktive 2 (29.05. Częstochowa), sonda
- info koncertowe.

http://hip-hop.pl/media/projector.php?id=1117823175" />
">Witajcie,

nie jestem az takim fanem jak wy ale kiedys nalezalem do klubu fantastyki w Lodzi, a SW czytalem jeszcze na kserowkach kupowanych na bazarze.. stare czasy, ale nie o tym
W maju premiera a ja jestem kierownikiem kina Helios w Szczecinie.


Witaj
Jak niektórzy z tu obecnych wiedzą, jestem tłumaczem, pracuję nad przekładem powieści ROTS i mieszkam w Szczecinie. Suma tych trzech faktów oznacza, że będę na premierze (nocnej, mam nadzieję) w Heliosie

Nie zamierzam naciągać Cię na żadne darmówki, ale miałbym prośbę: czy możesz już dziś zarezerwować dla mnie dwa bilety?

Będę wdzięczny. CZekałem na tę premierę całe życie
Daj znać.Kina w których będą grać Avatara :


Augustów
Iskra

Białystok
Helios Galeria Alfa

Bielsko
Helios Kinoplex

Bydgoszcz
Multikino

Dąbrowa Górnicza
Helios

Elbląg
Multikino

Gdańsk
Helios Kinoplex
Multikino

Gdynia
Multikino

Katowice
Helios

Koszalin
Multikino

Kraków
Multikino
Kijów
Mikro

Legnica
Helios

Łódź
Helios Bałtyk
Multikino

Lubin
Helios

Nowy Sącz
Sokół

Olsztyn
Helios

Piła
Helios

Piotrków Trybunalski
Helios

Płock
Helios
Max Film

Poznań
Multikino Stary Browar
Multikino 51
Multikino Malta

Rybnik
Multikino

Rzeszów
Helios
Zorza

Siedlce
MaxFilm

Skierniewice
Polonez

Sopot
Multikino

Sosnowiec
Helios

Suwałki
Bałtyk

Szczecin
Helios
Multikino

Tychy
MaxFilm

Tarnów
Marzenie

Warszawa
Multikino Ursynów
Multikino Targówek
Multikino Wola
Multikino Złote Tarasy
MaxFilm / Praha
Atlantic

Włocławek
Multikino

Wrocław
Helios Kazimierz
Multikino Arkady
Multikino Pasaż Grunwaldzki

Zabrze
Multikino

Zamość
Stylowy" />Wybacz. Nie doczytałem.


Króliczek nr 63 który był maszynistą pociągu Intercity Relacji Szczecin Główny-Przemyśl, zszokowany widokiem rozgniecionego na przedniej szybie króliczka nr 62. natychmiastowo zatrzymał pociąg. Policja została zawiadomiona. Gdy tylko służby mundurowe przybyły na miejsce, zjawiły się duchy króliczków nr 60 i 61. Króliczek nr 63. który był detektywem szukał śladów na torze 4 przy peronie 5, króliczki nr 60 i 61 wystraszyły go. Króliczek nr 63 wpadł pod pociąg relacji Zakopane-Gdynia Główny. Policja, bez swojego detektywa króliczka nr 63. nie mogła wyjaśnic dośc skomplikowanej sprawy. Do akcji włączyło się biuro śledcze CIA kryminalne zagadki Wrocławia. Króliczki z CIA badając, zęby które jako jedne zachowały się w całości po króliczku nr. 62 wskazały kto jest ofiarą. Okazało się, że odbicie w lustrze na którym widac pyszczek króliczka nr. XX(amatora bombermana) które odbiło się w kupie gołębia którą przez przypadek sfotografował króliczek nr 64. jeden z agentów CIA, jest zgodne ze zdjęciami w dokumentach króliczka nr 62. I już wszyscy wiedzieli kto wszczął alarm i naraził miasto na koszta operacji. Duch króliczka stwierdził, że po śmierci nikt nie będzie o nim źle mówił, gdy króliczek nr 64. wracał do domu super szybkim samochodem duch króliczka nr 62. wystraszył go. Króliczek nr. 64 wbił się z całym impetem w budynek kina Helios.


Tak zginął króliczek nr. 63 i 64.Hm, to jest remiera. Jakbyś nie miał czasu rzez kilka kolejnych dni, to za tydzień jeszcze będziesz miał szansę. 

A jak to jest np. w kinie [url=http://nowy-rozklad.tktelekom. l/bin/stboard.exe/pn?input=5100027&boardType=dep&time=03:00&productsFilter=0&start=yes]Helios[/url] w Szczecinie?

"Złoty kompas" - rzez najbliższy tydzień. "Magiczna kostka" (b.o.) również. "Nie ma takiego numeru" (polski od 12 lat) olskim filmom już dziękujemy. Chociaż nie, to film koszalinianina, Bartosza Brzeskota, więc lokalny atriotyzm może nakazałby mi choćby ze względu na znajomość z reżyserem ójść i zobaczyć dzieło, od którego zacznie się Hollywood w Koszalinie.
I jeszcze [url=http://serwisy.gazeta. l/film/1,22535,4717733.html]"Hitman"[/url] o którym czytam: "jak to na ogół bywa z ekranizacjami słynnych gier komputerowych - bez napięcia, bez logiki, bez sensu. Tak jakby film był wyreżyserowany również rzez komputer i to o bardzo rymitywnym oprogramowaniu."

To, że Adria była zimna i brudna, to jedna z rzyczyn jej upadku. Drugą jest oferta DVD, irackich kopii z filmami, telewizji cyfrowej i kablówek.
Ale niech się martwią tym inwestorzy. Mam nadzieję, że dzięki takiej ilości sal kinowych będzie można wreszcie obejrzeć takie filmy, które zwykle do Koszalina nie trafiały ze względu na znikomą ilość otencjalnych widzów. Taką mam nadzieję...

Copyright (c) 2009 Śmierć | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.